Duże ilości mlecznego śluzu

3dni temu strasznie zaczął lecieć ze mnie śluz, nigdy nie zdarzyło się to w takich ilościach.Konsystencja i barwa były/są ok ale pachnie on czymś w rodzaju kwaśnego mleka.Nigdy wcześnie nie miał takiego zapachu.Nic mnie nie boli,nie swędzi itd.Dużo już tego śluzu też nie wylatuje ale zapach został i to mnie niepokoi.Dbam o swoją higienę, mój partner tak samo. Gdy podczas stosunku jestem za sucha smaruję się tam ziają półtłustą.Czy to od tego?Biorę tabletki anty od 1roku,do ginekolog idę za 2tyg

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jes tmi udzielić jednoznacznej odpowiedzi odnośnie przyczyny Pani problemu. Do nawilżania bardizej wskazane sa żele oparte na wodzie, a nie kremy.