Pierwszy raz - czy jest jakaś możliwość, że zakończy się to ciążą?

Jestem dziewczyną, mam 18 lat i wczoraj po raz pierwszy uprawiałam seks. Były to dni niepłodne, gdyż stało się to dzień po okresie. Sam fakt nie był zbyt długi, ale nie w tym rzecz.
Mam obawy - po pierwsze: on przed seksem dotknął, rzekomo suchym penisem, niechcący gumki. Po drugie: nie mogliśmy jej założyć za pierwszym razem, udało się dopiero za którymś i dotykaliśmy jej palcami (wcześniej dotykaliśmy jego penisa). Po trzecie: tak po godzinie po dotykaniu siebie i seksie dotknął palcem mnie. Teraz mam wrażenie, że mój śluz dziwnie pachnie...

Czy jest jakaś możliwość, że zakończy się to ciążą? Strasznie panikuję...

Witam,
jeżeli do stosunku doszło w trakcie dni niepłodnych, to nie ma najmniejszego powodu do obaw.
Opisywane przez Ciebie zdarzenia też nie niosą za sobą większego ryzyka ciąży, nawet jeśli doszło by do tego w dniu owulacji.
W przyszłości radzę jednak unikać tego typu sytuacji.
Nieprzyjemny zapach jest raczej spowodowany infekcją lub niezachowaniem odpowiedniej higieny. Utrata dziewictwa nie ma wpływu na zapach śluzu.
Pozdrawiam