Duże natężenie pola magnetycznego w pracy kobiety ciężarnej

czym grozi kobiecie we wczesnej ciąży praca na stanowisku które wytwarza duże natężenie pola megnetycznego? jakie mogą być skutki takiej pracy? czy jeśli szybko pojdzie się na l4 to wtedy jest mniejsze zagrozenie?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, skutki takiego środowiska pracy mogą wpływać na ciąże i zalecam udać się do specjalisty medycyny pracy oraz ginekologa celem konsultacji. Pozdrawiam