Duży apetyt i ból podbrzusza po stosunku w dni płodne a ryzyko ciąży

Ostatnio kochałam się z moim facetem podczas dni płodnych.od samego początku nie stosujemy środków antykoncepcyjnych.wiem,jest to ryzyko.ufam mu.mam teraz obawy.ostatnio chciał 2 min przerwy podczas których doszedł(nie we mnie).nic nie wiedzialam.następnie już nie wkładał tylko ocieral członkiem o moje narządy.od kilku dni mam apetyt,ciągle jem.jak wstaje kręci mi się w głowie.Boli mnie podbrzusze,nawet jak siadam czuje ból.czy moze być to ciążą?czy tylko strach?

Witam serdecznie. W tej sytuacji szansa na ciążę jest duża, gdyż stosunek bez zabezpieczenia czy też przerywany nie chroni przed ciążą a w preejakulacie mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia.