Duży spadek wagi a przyczyny reumatologiczne

Dzień dobry, chciałam jeszcze dodać,że oprócz bólu kości i stawów oraz małopłytkowości schudłam w ciągu pół roku 22kg. Czy to rzeczywiście chodzić może o reumatologie? Czy może to znaczyć coś innego. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Pozdrawiam. Mój e-mail: iza2203@o2.pl.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje taka możliwość, że Pani objawy mogą być spowodowane chorobą reumatologiczną. W celu przybliżenia rozpoznania konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Proponuję zgłosić się do swojego lekarza.