Dwa testy pokazały, że nie jest to ciąża. Dlaczego nie mam miesiączki?

Mam pytanie. Już 12 dni spóźnia mi się okres, a zawsze miałam regularnie. Robiłam dwa testy i wynik wyszedł negatywny. Chociaż czuję dziwny delikatny ból brzucha w okolicy macicy. Ogólnie czuję się dobrze.
Co może być powodem braku okresu, skoro dwa testy pokazały, że nie jest to ciąża, chyba że się mylą. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Być może pojawiły się zaburzenia hormonalne. Czy w tym cyklu była Pani przeziębiona, podróżowała, pojawił się silniejszy stres, mniej snu? Te i inne czynniki mogą spowodować zaburzenia miesiączkowania.
Jeśli krwawienie nie pojawi się przez najbliższy tydzień, proszę powtórzyć test. Jeśli wynik będzie ujemny, najlepiej zgłosić się do ginekologa.
Z poważaniem