Dwa wgłębienia nad czołem i wzdłuż nosa u córki

Witam Córka zauważyła na głowie dwa wgłębienia (rowki)nad czołem pod włosami dł.ok 3 cm wzdłuż nosa . Czy to może być coś poważnego i do jakiego lekarza się w razie potrzeby zgłosić . Z góry dziękuję za odpowiedź . Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bez obejrzenia zmiany nie jestem w stanie ustalic przyczyny, proszę udać sie do lekarza rodzinnego, potem ewentualnie pokieruje dalej...