Dwie plamki w kolorze skóry na ustach

Bardzo proszę o odpowiedź.Mam 24 lata, wczoraj przy okazji makijażu, zauważyłam że na ustach mam dwie plamki.Są one nierównego kształtu, przy konturach ust, z prawej i lewej strony.Może mają z pół cm.Są w kolorze skóry.Mam średnią karnacje.Widoczne są bajlepiej przy naciągnięciu ust.Czy to normalne? Czy są to może jakieś blizny po pryszczach? Wystraszyłam sie mocno, bo czytałam że może być to bielactwo..Wizyte u dermatologa mam dopiero za miesiąc a bardzo sie denerwuje..

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest powiedzieć na jakim podłożu mogą być to zmiany. Jeżeli wizyta u dermatologa jest w takim czasie proponuję wcześniej udać się do lekarza rodzinnego.