Dwudniowe krwawienie zamiast miesiączki i ból sutków przy dotykaniu

Witam. Mam 19 lat i ostatnio zamiast miesiączki dostałam 2 dniowe krwawnienia. Podbrzusze tak jak zwykle mnie pobolewało i sutki stałe się bardziej wrażliwe na dotyk. Teraz mija 2 tydzień po tych dziwnych plamieniach a sutki czasami mnie pobolewają przy dotykaniu. Co to może być? Proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Ciężko odpowiedzieć bez zbadania. Proszę zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.