Dylematy związane z powiększeniem piersi

od dluzszego czasu , borykam sie z dylematem _powiekszenia piersi. Wiadomo ze pelne piersi sa piekne, natomiast czy tak naprawde warte tego ?

Witam chyba ba to pytanie najlepiej będzie jak odpowie sobie Pani sama.Bo nikt za Panią tej decyzji nie podejmie. Może Panie jedynie zanim zdecyduje się na zabieg udac się na konsultację do chirurga lub lekarza medycyny estetycznej,