Dyskomfort i bóle po lewej stronie klatki piersiowej

Nie potrafię trafnie tego opisać ale mam dziwne uczucie w klatce po lewej stronie. Tak jak by ręka robiła się na chwile lżejsza a potem mam bezwarunkowe zerwanie jej do siebie. Towarzyszą temu bóle w klatce (EKG zawsze ok). Mam sporą nadwagę i wysoki cholesterol (koło 210) 25 lat. Dieta uboga w składniki odżywcze. Często mam bóle w lewej części klatki piersiowej ostatnio nasilające się codziennie. Często mam odczucie otumanienia, tak jak bym dostał w głowę. Proszę o jakąś podpowiedź co dalej :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza ortopedy.