Dyskomfort i nudności po posiłku

WItam, często po zjedzeniu czegokolwiek, niekoniecznie czegoś ciężkostrawnego, dajmy na przykłąd zwykłę pierogi ruskie, jest mi niedobrze, czuje dyskomfort. Ale nie przejadam się, nie jest na mieście, nie jest chipsów, wiele smażonego, staram się jeść delikatnie. I właśnie moim najczęstszym problemem jest to , że dość często mi niedobrze. Jak to wyleczyć Myślałam nad ziołami, ale jest ich tyle , że juz sama nie wiem jakie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane nudności mogą mieć wiele przyczyn. Może być to wynik patologii górnego odcinka przewodu pokarmowego, nieprawidłowej diety, ciąży jak i wielu innych przyczyn. W celu wyjaśnienia problemu sugeruję konsultację z lekarzem POZ.