Kwas w ustach, wypieki na twarzy i potliwość po zjedzeniu lub wypiciu czegokolwiek

Od ponad 7 lat borykam się z czymś czego lekarze nie potrafią określić.Przez 6 lat twierdzili ze jest to refluks żołądka,jednak po wykonanym usg brzucha i gastroskopii okazało się że refluksu nie ma tylko delikatna nadwrażliwość odcinka przewodu pokarmowego.Po zjedzeniu czegokolwiek,czy wypiciu czuję w ustach kwas,chwilę potem dostaję wypieków na twarzy i pojawia się pot =( Jedyne co mi pomaga to GUMA DO ŻUCIA , ona eliminuje ten kwas w buzi,dopóki się nie napiję albo nie zjem czegoś.. POMOCY !

Aleksander Ropielewski

Niestety w sytuacji wykluczenia refluksu oraz choroby wrzodowej jedyne co movę ddradzić to unikanie spożywania produktów powodujących dolegliwości oraz picie po spożytym posiłku. Warto również spróbować terapii naturalnych, mam tu na myśli niektóre zioła. Być może one będą w stanie pomóc. Polecam siemię lniane.