Dyskomfort po jedzeniu 8 miesięcy po laparoskopii pęcherzyka żółciowego
Jestem już 8 miesięcy po laparaskopii pęcherzyka żółciowego ale ciągle po zjedzeniu czegoś mam dyskomfort pod prawym żebrem i bóle,miałam robione próby wątrobowe amylaze usg wszystko jest w porządku,lekarz przpisał mi cholestil i przy braniu tego leku dolegliwośći mijają czy do końca życia już musze to brać?stwierdzono że zbiera się tam żółć i organizm nie radzi sobie bez woreczka jak mogłabym sobie jeszcze pomóc

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Sugeruję przyjmowanie tego preparatu przez jakiś czas, powinien on usprawnić pracę organizmu.