Dyskomfort podczas schylania i nadwaga

Witam, mam nadwagę chociaż teraz jestem na diecie i tracę kilogramy, nigdy nie mialem problemów ze stawami, od 4 miesięcy chodzę na siłownię. Mam maly problem z ledzwiami nie bola mnie lędźwie ale czuje lekki dyskomfort podczas schylania trwa to okolo 3 tygodnie. Nie przeszkadza mi to w ogóle ale jednak sie martwię... Po treningu silowym mam spokój z tymi ledzwiami tak jak by się rozgrzaly i nie czuje żadnego dyskomfortu

Sylwia Ogrodowczyk

Witam,

Dobrze, że Pan ćwiczy, mimo uczucia poprawy po ćwiczeniach polecam nie forsować się na siłowni. A z zaleceń może taśmy by rozwiązały Pana problem taśma kinezjologiczna.

Pozdraiwam

Witam,
proponuję udać się na konsultację do fizjoterapeuty. Możliwe, że nie jest to nic groźnego, ale jak to się mówi, "lepiej chuchać na zimne".

Pozdrawiam