Dyskomfort w górnej części brzucha a możliwość przepukliny

Mam problem, w górnej części brzucha, pod piersiami,bardziej z prawej strony, gdy robię coś schylona,mam odczucie jakby mi się robiła pod skóra zakładka i robi mi się słabo i nie mogę oddychać.Muszę się bardzo powoli wyprostować. Ostatnio zdarza mi się to dość często.Brzuch w górnej części wygląda jakby były jakieś miękkie guzy Do jakiego specjalisty powinnam się udać i jakie zrobić badania?Czy to może być przepuklina?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości wymagają oceny lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem. Nie ma sensu, by wykonywała Pani jakiekolwiek badania na własną rękę.