Czy mogło dojść do ponownego rozwoju przepukliny?

Jestem po operacji przepukliny pachwinowej miesiąc czasu. Przepuklina była prawostronna prosta i skośna. Od kilku dni zauważyłem lekko odstającą cześć prawego podbrzusza jest tez bardziej zbita od prawie cześć. Jest to spowodowane tym ze prawa cześć może być nie zregenerowana czy świadczy to o możliwości powstania przepukliny brzusznej.

Deformacje po hernioplastykach mogą występować i są spowodowane obrzekiem tkanek miękkich, krwiakiem podskórnym lub samą technika operacyjną. Są zazwyczaj przejściowe. Potrzeba jeszcze kilka tygodni cierpliwości.