Ukłucia i bóle brzucha w części lewej
Witam serdecznie. Od kilku dni dokucza mi ból brzucha w lewej jego części - czuje silne ukłucia. W momencie kiedy chce się położyć czy wstać czuje ból jakby ktoś mnie nakłuwał. Dwa miesiace temu byłam u ginekologa. Badania (rowniez usg dopochwowe) w normie. Co to może być?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże gastrologiczne, urologiczne jak i ginekologiczne. Jeśli jednak 2 miesiące wcześniej wykluczono patologie w obrębie dróg rodnych, po pierwsze warto ocenić prawdopodobieństwo innych przyczyn. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem.