Dyskomfort związany z nadmiernym nagrzewaniem się piersi
Witam, od paru miesięcy na kilka dni przed okresem i czasem podczas okresu odczuwam dyskomfort związany z nadmiernym nagrzewaniem się piersi. Miałam robione USG piersi w grudniu i wszystko było ok. Co to może oznaczać? Czy mam przyspieszyć wizytę u ginekologa czy udać się normalnie w grudniu tego roku? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy to najpewniej klasyczne PMS. Najpewniej nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję przyspieszyć wizytę u specjalisty ginekologa.