Dyskretna zmiana o charakterze matowej szyby w TK klatki piersiowej
WITAM,ODEBRAŁAM WYNIKI TK KLATKI PIERSIOWEJ-.DYSKRETNA ZMIANA O CHARAKTERZE MATOWEJ SZYBY-.MUSZĘ ZAZNACZYĆ ŻE MAM CHOROBĘ RECKLINGHAUSENA

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, Pani choroba (nerwiakowłókniakowatość) może powodować zmiany śródmiąższowe w płucach (wskazuje na to objaw mlecznej/matowej szyby). Proszę o konsultację z lekarzem prowadzącym oraz specjalistą pulmonologiem. Pozdrawiam