Wynik TK klatki piersiowej i czerniak
Choruję na czerniaka. Biorę udział w badaniach klinicznych i jestem monitorowana badaniem TK jamy brzusznej, miednicy i klatki piersiowej i śródpiersia. Ostatni wynik TK klatki piersiowej i śródpiersia jest następujący: Znacznie nasiliły się zaburzenia wentylacji w płacie dolnym lewym oraz w języczku płuca lewego wzdłuż szczeliny międzypłatowej i przywnękowo, w postaci obszarów matowej szyby z pogrubieniem przegród międzyzrazikowych, bez guzków litych - obraz morze odpowiadać zmianom zapalnym.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na możliwość występowania zmian zapalnych w obrębie płuc. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.