Wynik TK klatki piersiowej a sarkoidoza

Wyniki TK klatki piersiowej w związku z obserwowaną sarkoidozą: zrosty opłucnej szczytów klatki piersiowej, opłucnej międzypłatowej szczeliny poziomej, obustronnie opłucnej śródpiersiowej i opłucnej pzreponowej po stronie prawej.Podopłucnowe rozsiane guzki o średnicy ok.2mm. Pojedyncze zmiany włókniste w szczytach płuc oraz w częściach nadprzeponowych. Zwapnienia w gałęzi LAD tętnicy wieńcowej lewej. Guzki Schmorla oraz zmiany zwyrodnieniwe w trzonach kręgów. Wizyta u pulmonologa za miesiąc.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy to jest cały opis? czy jest do porównania wcześniejszą TK? Proponuje udać się do lekarza rodzinnego wcześniej,