Dyskretnie niższa intensywność sygnału w obrazach T2 zależnych w obrębie krążka m-k Th12/L1
Badanie MR kręgosłupa lędźwiowego L-S. Dyskretnie niższa intensywność sygnału w obrazach T2 zależnych w obręgie krążka m-k Th12/L1 - cechy zmian przeciążeniowo-zwyrodnieniowych. Niewielkie tylne uwypuklenie pierścienia wóknistego krążka m-k Th12/L1, bez koompresji struktur nerwowych. Stożek rdzenia bez zmian ogniskowych. Co do reszty wyniku, pisze że prawidłowe. Dodam, że ból zaczął się po ćwiczeniu na siłowni: Martwy ciąg.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
opis wksazuje na zmiany przeciążeniowe. konieczna jest łączna analiza wykonanego badania oraz bezpośredniego badania lekarskiego. proszę koniecznie zgłosic się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.