Działanie pompki do ust

Witam ! Mam pytanie , ostatnio zakupiłam pewien produkt tzw pompka do ust . Specjalną końcówkę przykładamy do ust pozostałą część pompki ściskamy ,a kiedy zassa nasze usta do środka możemy ją puśćić gdyz nie spodanie z ust , problem w tym ,że po takim zabiegu moj usta od wewnętrznej strony są w siniakach mam też popękane naczynka znika to po tygodniu ,ale za każdym razem kiedy używam tej pompki dzieje się to samo czy to jest bezpieczne czy można sobie coś uszkodzić ? proszę o odpowiedź

Nie jest to beszzpieczne, proszę nie korzystać z takiego urządzenia. Do powiększania ust służy kwas hialuronowy i można zabieg wykonać w gabinecie medycyny estetycznej