Dziwna stymulacja członka - czy da się to wyleczyć?

Witam, mam 16 lat i spory problem. Masturbuję się od bardzo dawna, ale w inny sposób niż wszyscy. Muszę położyć się na penisie (jak nie jest jeszcze sztywny) i pocierać. Mam potem wytrysk i to jest ok - ale nie sposób, w jaki do tego doszedłem. Wiem, że takie przyzwyczajenie nie pozwoli mi w przyszłości normalnie funkcjonować, np. w małżeństwie. Tu moje pytanie. Czy jest to wyleczalne i czy mogłoby to obejść się bez lekarza? Prosiłbym o jakieś porady i przynajmniej cień nadziei... Jak nie jesteście mi w stanie nic poradzić, to interesuje mnie szczegółowa nazwa lekarza, który zajmuje się tego typu sprawami. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
16 LAT ponad rok temu

Witam,
Istnieją różne sposoby stymulacji członka prowadzące do osiągnięcia satysfakcji seksualnej.
Wskazane jest natomiast ograniczenie masturbacji ze względu na możliwość uzależnienia od takiej formy stymulacji, co w przyszłości utrudni czerpanie przyjemności ze współżycia.
Pozdrawiam.