Dziwne dźwięki podczas przekręcania głowy i uciskające bóle głowy przy nerwicy wegetatywnej

Witam,mam 19 lat. Od jakiś 2-3 miesięcy przy przekręcaniu głowy w prawą stronę słyszę cykanie",dźwięk odpalanej zapalniczki. "Poza tym od czasu do czasu,w nerwowych sytuacjach mam bóle głowy,uciskające. Najczęsciej na czubku ,bądź w częśći potylicznej. Dodatkowo nadmieniam iż mam nerwicę wegetatywną i od tygodnia biorę Asertin.Bardzo proszę od odpowiedź ,ten dźwięk jest uciązliwy . Czy to coś niebezpiecznego ?

Witam, przez internet, bez osobistego badania, trudno coś konkretnego powiedzieć. Dobrze, że rozpoczęła Pani leczenie u psychiatry - proszę zgłosić mu ten objaw, być może warto nawet w tym celu umówić się na szybszą wizytę. Pozdrawiam

Witam...to problem dla lekarza, najlepiej lekarza rodzinnego. Pewnie konieczne będzie wykonanie badań laboratoryjnych.Korespondencyjnie nic nie wskuramy. Proszę nie zlekceważyć problemu, tylko zaufać lekarzowi. Pozdrawiam