Dziwne uczucie w brzuchu - skąd to się bierze?

Witam, mam przez kilka dni dziwne uczucie w brzuchu, nie potrafię tego nawet opisać, jestem ciągle zmęczona, nie mam apetytu i jestem strasznie osowiała, tak jakbym nie wiedziała co się w danej chwili dzieje. Zanikła mi też miesiączka i miewam rzadkie bóle w prawym dolnym podbrzuszu, tak jakby jajnik. Miałam też przez ostatni tydzień grypę i przez kilka dni męczył mnie strasznie mokry kaszel, nie brałam żadnych antybiotyków, tylko witaminy, Fervex, Scorbolamid itp. Niestety miałam ferie i wyszłam po 4 dniach choroby na dwór, od tamtej pory wychodziłam regularnie... Zastanawiam się również nad bulimią, bo od kilku dni nie mam w ogóle apetytu i nie wymiotowałam jakieś 5-6 dni, co dla mnie jest wielkim sukcesem. Nie mam pojęcia, z czego mam takie objawy. Proszę o pomoc i jak najszybszą odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
postawienie diagnozy wyłącznie na podstawie krótkiego opisu jest niemożliwe.
Jeśli niepokoi Cię Twój stan zdrowia - powinnaś udać się do lekarza, który Cię zbada i w razie potrzeby zaleci dodatkowe badania.
Zatrzymanie miesiączki na skutek odchudzania świadczy o zaburzeniach hormonalnych, które powinnaś skonsultować z ginekologiem. Te zaburzenia powodują niekorzystny wpływ na Twoje kości:

http://portal.abczdrowie.pl/anoreksja-a-osteoporoza

Z pozdrowieniami