Bladość, zajady, wypadanie włosów i szybkie męczenie u 13-letniej córki a anemia lub białaczka

Witam! Mam 13 letnią córeczke. Za tydzień idziemy na badanie krwi, bo nie pokoją mnie takie objawy: Jest blada, ma zajady w kącikach ust, wypadają jej włosy, jest taka osowiała, szybko się męczy bolą ją nogi... Najpierw szczerze myślałam wymysły.. Bo do szkoły nie chce iść.. Ale teraz widze że coś jest nie tak. Myśle że to anemia. A co jak białaczka? Co do anemii to wtedy potrzebne jest leczenie hospitalizacyjne. Poprosze tez jeszcze jakieś objawy bo musze porównać. Dziękuje!!

a czy nie ma anoreksji lub bulimii? proszę dokładnie przypilnować co je i czy nie wymiotuje .
Przy takich objawach jak pani opisuje lekarz może skierować do szpitala z dopiskiem PILNE na oddział w celu diagnostyki zaburzeń. Ważna jest szybka diagnostyka .!!!!