Egzema i wypadnięcie włosów po zastosowaniu Elocon i Dermatinu

Witam.Byłem u dermatologa ze skórą głowy,opisałem w czym problem,lekarz zadał mi jedno pytanie-gdzie swędzi najbardziej.zaświecił latarką i stwierdził po paru sekundach,że to egzema.(choroba dotyczy tylko skóry głowy)Przepisał mi Elocon 0,1 i dermatin szampon. Wypadło mi na głowie sporo włosów w górnej części.Czy jeśli kuracja pomoże to czy te włosy odrosną czy wypadły już na stałe. Za odpowiedz z góry dziękuję

Witam. Jeśli kuracja wspomnianymi lekami okaże się skuteczna w\losy jak najbardziej powinny odrosnąć.