Eliminacja białka a kolki u dziecka

Witam moja corka ma kolki od 23 do 1 w nocy ja juz wyeluminowalam nabial i moje pytanie ile pokarm utrzymuje sie w organizmie i czy jak to problrm bialka to kolki moga ustąpić?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do Lekarz pediatry. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. a jak wygląda kupka? i jak jest często ?