Endometrioza a leczenie hashimoto

Od kilku lat choruję na hashimoto, Obecnie na dawce 112,5 euth. Wyniki dobre, a samopoczucie leży. To co mnie martwi, to problem z wagą. Jestem chyba jedyną chorą na hashi, która nie może przytyć. Testosteron u góry normy, prolaktyna 272,60 ulU/ml, ale po podaniu MCT wzrasta do 4220,00ulU/ml. Ginekolog nic nie zapisała, bo jednocześnie mam wszystkie objawy endometriozy, zażywam antykoncepcję, żeby choć trochę ograniczyć krwawienie. U psychiatry byłam, nie stwierdził zaburzeń.

Witam serdecznie. Niepokojący jest poziom prolaktyny zarówno przed jak i po podaniu metoclopramidu. Sugerowałabym konsultację z endokrynologiem w tej sprawie.