Endometrium 29 mm a szanse na ciążę

Witam! Mam 27 lat, 3 dni temu robiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny ;) jestem bardzo szczęśliwa. Dzisiaj byłam na wizycie u ginekologa i okazało sie ze moje endometrium mierzy 29mm to bardzo dużo (podobno) i narazie nie widać pęcherzyka bo doktor powiedział ze jest Za wcześnie. Moje pytanie jest takie czy w ogóle ten pęcherzyk sie pojawi przy tak dużym endometrium ? I jaki to ma ogólny wpływ na ciąże ? Z gory dziękuje

Lek. Katarzyna Szymczak

Grube endometrium może być wczesnym objawem ciąży, pecherzyk powinien się pojawić za ok 2-3 tygodnie, wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam