Energiczne ruchy dziecka w ostatnim miesiącu ciąży. Czy to normalne?

Witam,
jestem w 38 tygodniu ciąży i moje dziecko bardzo energicznie się rusza, prostuje nóżki, rączki, wypina się, czasami trwa to dobre 30 minut.
Czy to normalne?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jest to sytuacja jak najbardziej normalna. Proszę się nie martwić tą nadmierną aktywnością. Jeżeli czuje Pani ruchy, to znaczy, że z maleństwem jest wszystko dobrze.

Pozdrawiam