Ruchy dziecka przypominające oddychanie - czy powinnam przyspieszyć wizytę u lekarza?

Jestem w 36 tygodniu ciąży i od około trzech dni zaobserwowałam dziwne ruchy mojego dziecka. Jest ono bardzo ruchliwe, często kopie i się przekręca, a po takich harcach czasami widać lekki ruch – falowanie, naprawdę bardzo przypominające czynność oddechową maleństwa.
Czytałam, że płód ćwiczy ruchy oddechowe, ale żeby były one widoczne przez kilkanaście-kilkadziesiąt sekund? Wizytę u lekarza prowadzącego mam umówioną na przyszły tydzień, ale zaczynam się zastanawiać, czy nie iść do niego wcześniej...

Dzień dobry!
Jeśli dziecko wykonuje powyżej 10 ruchów wyczuwalnych przez Panią na godzinę, to znaczy że wszystko jest dobrze. Zapewne nie czuje Pani ruchów oddechowych dziecka tylko ruchy kończyn.
Z poważaniem