Fala uderzeniowa przy ostrodze piętowej

Witam. chcialem zapytac czy fala uderzeniowa pomaga i na jak dlugo na ostroge pietowa.Zabieg nie jest refundowany akosztuje dosyc sporo bo 50 zl za zabieg,

Fala uderzeniowa jest stosowana w przypadku nieskutecznego leczenia zapalenia rozcięgna podeszowego ( ostra piętowa jest jedynie radiologicznym następstwem) jak zabiegi drugiego rzutu. Skuteczność jest dość wysoka ale nie ma gwarancji że na pewno pomoże