Fibromialgia jako skutek wypadku samochodowego

czy fibromialgia moze byc skutkiem wypadku samochodowego. wypadek mialem poltora roku temu. doznalem wstrzasu mozgu,uszkodzenia kregoslupa. do dzis biore leki na stres po wypadkowy z.powarzaniem mariusz w.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Fibromialgia może być skutkiem przebytego wypadku samochodowego. Powinien być Pan pod kontrolą lekarza oraz ściśle stosować się do jego zaleceń.