Fioletowe żyłki przy nacisku na przód stopy

Witam pisze ponieważ nie mam możliwosci pojscia do lekarza na dużych palcach u nogi poniżej paznokcia tam gdzie włosy rosną pojawiły się małe fioletowy żyłki przy nacisku na przód stopy palec mnie boli bardzo c o to może być

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany zdecydowanie powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty, tym bardziej, że zgłasza Pani dolegliwości bólowe. Może być to bowiem wynik urazu, niewydolności żylnej jak i patologii stawu palucha.