Fitness na początku ciąży

Jestem w 4 tygodniu ciąży, czekam na wizytę u ginekologa. Jestem instruktorka fitnessu i zastanawiam się czy mogę prowadzić zajęcia czy powinnam sobie odpuścić dopóki się czegokolwiek nie dowiem od lekarza. Czuje się dobrze, gdyby nie spóźniająca się miesiączka nie wiedziałabym o ciąży.

Sport fitness nei jest zabroniony w prawidłowej ciąży.
Na samym początku jedynie może Pani ćwiczyć mniej intensywnie - najlepiej do momentu wizyty u lekarza, który potwierdzi prawidłowo przebiegającą ciążę.