Fragment materiału w pochwie

Proszę o pomoc! Możliwe że w mojej pochwie utknął bardzo niewielki kawałek materiału, nie wiem czy tam jest bo był bardzo cieniutki po prostu zsunął mi się. I teraz mam pytanie czy muszę się udać do ginekologa czy tej niewielkiej wielkości rzeczy (o ile tam jest) pozbędę się podczas menstruacji którą mam dostać za około 2-3 dni? Błagam o odpowiedź!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ciało obce może spowodować infekcję dlatego proponuję jednak usunąc u ginekologa ten kawałek materiału.