Galaretowata wydzielina po rozpoczęciu współżycia

witam, mam 22 lata od niedawna zaczełam współżycie, dokładnie współzyłam dwa razy w odstepie dwóch tyg, teraz po drugim razie minęło dwa dni i zauważyłam w pochwie mocno galaretowatą wydzielinę bez zadnego zapachu, wspomnę ze współzylismy bez zabezpieczenia a wytrysk był na zewnątrz. co jest tego powodem? prosze o odp. dziekuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

A który dzień cyklu? Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.