Nieregularność miesiączek po rozpoczęciu współżycia

Witam,Moj problem polega na tym że nie mam okresu. Miesiączkuje nieregularnie, jednak to sie zmieniło ody gdy zaczełam współzyc z mężczyzna (korzystaliśmy z stosunku przerywanego). Moj okres stał sie regularny w sumie ucieszyłam sie, jednak od dwóch miesiecy nie mam miesiączki a pojawił sie dwa razy brązowy sluz z domieszka kilku kropelek krwi. Dodam jeszcze ze za pierwszym razem myslałam ze zaczyna mi sie miesiączka, wiec współzyłam z mężczyzna który doszedł we mnie,czy jest ryzyko ciązy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego. Ze względu na nieregularne miesiączki proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.