Gazy, wzdęcia i burczenie w brzuchu po Izoteku

Izotek- gazy, wzdęcia, burczenie w brzuchu. Witam od września biorę izotek, ale od kilku miesięcy mam uciążliwe gazy, wzdęcia, burczenie w brzuchu, przed kuracją nie miałem nigdy z tym problemu. Próby wątrobowe cholesterol, apat, alat wszystko w normie. Biorę espumisan ale rzadko kiedy pomaga. Jak się z tego wyleczyć żebym nie musiał brać kolejnych leków ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Malaria

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Tego typu objawów raczej nie powinien powodować Izotek. Jeżeli już to staje się tak bardzo rzadko. Proponuję udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Konieczna jest kontrola. Zawsze przy braniu jakichkolwiek leków każdy objaw niepokojący powinien być zgłoszony do lekarza prowadzącego leczenie.

0
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania

Izotek nie ma takich objawów ubocznych. Najczęstszą przyczyną są błędy dietetyczne czyli niezdrowe jedzenie. Proszę przyjrzeć się swojej diecie jeśli nie ma tam takich błędów wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy