Gdzie jeszcze poszukać przyczyny tych dolegliwości?

Witam, mam stale podwyższone pdw, mpv, ob i crp. Nie są to duże wartości bo ob zazwyczaj pomiędzy 20-40, pdw i mpv podwyższone o 4- 6 powyżej normy i crp też zazwyczaj kilka powyżej normy, ale te wyniki utrzymują się od wielu lat ( najstarsze wyniki które znalazłam są z 2014 roku) mam badana krew raz na rok z powodu przebytego w dzieciństwie zalapenia trzustki i na każdym wyniku te same wartości są podwyższone. Do tego mam bardzo niski poziom holestwrplu ldl (31mg/dl), częste rozwolnienia i bóle głowy. Szukam wszędzie przyczyny tycj dolegliwości i może jest to powiązane z tymi podwyższonym wynikami.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.