Jaka jest przyczyna uporczywego bólu kolana?

Dzień dobry. Mężczyzna 35 lat. Podwyższone Mpv i Plcr (lekko powyżej normy). Płytki krwi oraz Rdwcv normie, Pdw nie badane. Przez ostatni rok borykałem się z ogromnymi triglicerydami i podwyższonym Ldl i niskim Hdl. Obecnie w normie. Szukam przyczyny uporczywego bólu kolana. Czy mam powody do niepokoju? Z góry dziękuję za odpowiedź. Arkadiusz

zobaczę odpowiem

lub zapraszam z wynikami do centrum medyczne szpital św rodziny wigury19
pozdrawiam