Gdzie jeszcze szukać źródła tych objawów?

Witam mam 40 lat .W ostatnich miesiącach mam problemy ze snem ,koncentracja ,miewam straszne wahania nastroju, czasami nie rozumiem sama siebie ,najbardziej dokuczaja mi kilkunastokrotne uderzenia gorąca w trakcie dnia A także i w nocy ,mam kołatania serca ,czasami podwyższone ciśnienie. Poradzono mi zrobienie TSH ,ale jest w normie .Nie wiem co robić.

Witam Panią
Proponuję aby skontaktowała się Pani z lekarzem rodzinnym i opowiedziała mu szczegółowo o swoich dolegliwościach, a on powinien skierować Panią do odpowiednich specjalistów. Można też pójść do ginekologa. Warszawa to duże miasto , znajdzie Pani szybko pomoc i odpowiedź na nurtujące ja problemy. Pozdrawiam serdecznie.