Zapytaj lekarza

7 2 5 , 5 7 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczą moje zaburzenia nastroju?

Mam 23 lata i od kilku dobrych lat regularnie miewam okresy znacznie obniżonego nastroju. Pojawiają się wówczas myśli samobójcze, miewam problemy ze snem oraz apetytem. Mam za sobą nieudaną próbę samobójczą... Między tymi epizodami mam problemy z nerwami, skupieniem myśli oraz koncentracją. Często nie panuje nad emocjami... Zupełnie nie wiem co mam robić, a boje się pójść do lekarza. Obawiam się że długo już tak nie wytrzymam... Co może być ze mną nie tak?
KOBIETA, 23 LAT 6 dni temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Objawy, o których Pani pisze są poważne i wymagają skonsultowania ich ze specjalistą. Jeśli boi się Pani pójść do lekarza, proszę rozważyć konsultację z psychologiem. Profesjonalne wsparcie jest kluczowe dla poradzenia sobie z trudnościami, o których Pani pisze. Proszę nie bagatelizować objawów i nie odkładać sięgnięcia po pomoc na później.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy