Gdzie mam szukać przyczyny ciągłego bólu mięśni, stawów, klatki piersiowej?

Dzień dobry! MONO%-9.7% (norma 3.0-8.0); BASO-0.0 (norma 0.2-0.100); RDW-SD - 36.5 (norma 38.4-47.7); RDC-CV - 11.5 (norma 12.4-15.8) reszta wyników w normie. Często mam uciski w klatce piersiowej, tarczyca w normie-3.550(norma do 4.200), chociaż włosy wypadają mi garściami. Oprócz tego inne dolegliwości typowe dla niedoczynności. Gdzie mam szukać przyczyny ciągłego bólu mięśni, stawów, klatki piersiowej, wiecznego zmęczenia, słabej pamięci i braku koncentracji? Może po prostu się starzeje?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki niewiele odbiegają od normy, nie są powodem do niepokoju. Sugeruję jeszcze sprawdzić glukozę oraz jonogram i wapń i RTG klatki piersiowej. Może to niedobór witaminy D, do rozważenia suplementacja.
Pozdrawiam