Gdzie można we Wrocławiu usunąć mięśniaka i w jaki sposób?

Witam serdecznie: Wykryto u mnie mięśniaka. Gdzie można we Wrocławiu usunąć mięśniaka i w jaki sposób? Czy szpitale we Wrocławiu wykonują miolizę lub kriomiolizę? Zależy mi żeby mieć zabieg na kasę chorych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zabiegi operacyjne mięśniaków wykonywane są właściwie we wszystkich oddziałach ginekologii operacyjnej. Zdecydowanie nie wszystkie szpitale dysponuję jednak możliwością wykonania miolizy lub kriomiolizy. O tym, które szpitale wykonują takie zabiegi proszę porozmawiać ze swoim lekarzem ginekologiem.