Gdzie się udać w przypadku zrostów jelit?

Witam, Moja narzeczona zmaga się z uciążliwymi zrostami jelit. Od 11 lat w mniejszym stopniu - po usunięciu wyrostka, a od 3 miesięcy - po usunięciu torbieli, perforacji jelita przy operacji i „poukładaniu jelit jak należy” - z bardzo silnymi bólami i całą gamą skutków powstania kolejnych zrostów. Szukamy kliniki, w której mogłaby poddać się chirurgicznemu usunięciu zrostów, ale z zastosowaniem profilaktyki w postaci membrany (to wydaje się nam najlepsze). Czy jest taka klinika ? Albo ktos doświadczony kto się tym zajmuje ?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza chirurga ogólnego będzie on miał największą wiedzę w tym temacie

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.