Trenowanie po operacji zrostów jelit

Witam. Mam pytanie w związku z trenowaniem po operacji zrostów jelit. Miałem operacje w tamtym roku w marcu. Zrastały mi się przez 17 lat. Po urodzeniu byłem od razu operowany. Miałem wszystkie możliwe już przepukliny wraz z tą operacją rok temu też miałem przepuklinę jelitową. Moje pytanie jest następujące czy według lekarzy szczerze mogę trenować akrobatykę czy też mogą być ponowne zrosty przez trenowanie ? Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Proszę pytać o to operatorów! Ja nie operowałem , nie znam stanu obecnego w Pana brzuchu - nie mogę więc odpowiedzieć! zż

Zosty w jamie brzusznej nie powstają z powodu treningów, natomiast jesli cierpi Pan na jakieś przepukliny to wysiłek może je ujawnić lub nasilić.
Powinien Pan zwrócić się o badanie i ocenę swego stanu do doświadczonego chirurga.